Дозвілля у Верховині

Відпочинок у Верховині
Дозвілля у Карпатах Верховина. Карпати відомі своїми різноманітними розвагами та приємним дозвіллям. Тому Верховина і садиби «Полонина» пропонують:

Катання на конях

Катання на конях дітей
Катання на конях Катання на конях вієї сім'ї Катання на конях вієї сім'ї Катання на конях

Катання на конях у Карпатах — найкращий спосіб провести насичений день у горах. Ви зможете насолодитися чудовими краєвидами, ближче познайомитися з природою. Добрі та товариські карпатські коники — прекрасна компанія для кожного туриста. Ви навчитеся їздити верхи, призвичаїтеся до катання у сідлі, пофотографуєтесь з конями та отримаєте незабутні враження і спогади!

Збирання грибів


Збирання грибів у Карпатах — вишукана розвага для справжніх поціновувачів. Завдяки тому, що Карпати — екологічно-чиста місцевість, тут зростає величезна кількість ароматних, благородних грибів, зокрема білих та лисичок. Запрошуємо грибників на збір врожаю! ;)

Гуцульське свято «Полонинське літо»


Щоліта у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбувається традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо «.
Програма, зазвичай, передбачає святковий концерт, гуцульські розваги, розпалення полонинської ватри, виставку-ярмарок продукції виготовленої на полонинах (буц, вурда, бринза), виставки-продажі унікальних гуцульських виробів декоративно-ужиткового мистецтва, старовинну гуцульську кухню, різноманітні конкурси та спортивні розваги, колоритні гуцульські забави і ще багато-багато цікавих і дивовижних святкових заходів.

Сплав по р. Чорний Черемош

splav-na-baydarkakh-verkhovyna
Рафтинг на Черемоші — екстремальний та, водночас, безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди.

Туристичні походи

turystychni-pokhody-karpaty-verkhovyna
Пропонуємо до вашої уваги піші походи в гори (одноденні): г. Магура, г. Біла Кобила, г. Писаний Камінь, Довбушеві скелі, г. Піп Іван, г. Говерла.
Кожен відпочиваючий зможе обрати туристичний похід різної складності, на будь-який смак.
Ви маєте змогу провести день, сповнений пригод. Обіцяємо, що в горах, ви зможете забути про свої невідкладні справи, укріпити здоров’я та зарядитися енергією на тривалий час.

Різдвяні свята у садибі

hutsulske-vystava-verhovyna-polonyna
Пропонуємо відсвяткувати ваші знаменні дати та щасливі події із щирим карпатським колоритом! За попередньою домовленістю із господарем — ми зможемо організувати для вас справжнє гуцульське свято у садибі «Полонина».